KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

Tartu Teaduspark » Projektid » Elluviidud projektid » Openeye5

Openeye5

Erasmus noortele ettevõtjatele


Programmi koduleht: Erasmus noortele ettevõtjatele
Programmist rahastatud Openeye5 projekt kestis Teaduspargis: 1. veebruarist 2013 - 31. jaanuarini 2015

Tartu Teaduspark liitus programmiga Erasmus noortele ettevõtjatele ja tegutseb programmi kontaktpunktina. Programmi rahastab Euroopa Liit ja selle raames toetatakse alustavate ettevõtjate koostööd välisriigi tegutsevate ettevõtetega. Rahastamismäär sõltub sihtriigist - täiendav info SIIN.

Erasmus noortele ettevõtjatele on vahetusprogramm, mis võimaldas:

1. alustavale ettevõtjale, kelle ettevõte on alustamisel või tegutsenud kuni 3-aastat - koostööd kogenud ettevõtjaga mõnes teises Euroopa Liidu riigis 1-6 kuu jooksul.

Infovoldiku alustavale ettevõtjale leiad siit:

Osalemiseks on vajalik koostada CV, motivatsioonikiri ja äriplaan, luua kasutajakonto ja sisesta osalemiseks vajalik info aadressil: http://www.erasmus-entrepreneurs.eu/page.php?pid=007 Andmebaasist sobiva partneri leidmisel ja positiivse vastuse korral sõlmitakse alustava ettevõtja ja Teaduspargi vahel rahastamisleping.

2. tegutsevale ettevõtjale - kaasata enda ettevõttesse värskete ideedega alustavaid ettevõtjaid 1-6 kuuks.

Infovoldiku tegutsevale ettevõtjale leiad siit: 

Osalemiseks on vajalik luua kasutajakonto ja sisesta osalemiseks vajalik info SIIN. Sisestatud andmete põhjal hakkab perioodiliselt laekuma sobivaid alustavate ettevõtjate profiile, mille seast saab valida koostööpartneri. Uue ettevõtjaga kohtumisele eelnevalt saate leppida kokku vahetusprojekti üksikasjad (kuupäevad, eesmärgid, tegevused).

Liitu programmiga SIIN

Lisainformatsioon:

Henri Hanson
Projektijuht
Tartu Teaduspark
E-mail: henri@teaduspark.ee
Tel: +372 7381 027