KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Äriarendus- ja tugiteenused » Riskikapitali kaasamine

Riskikapitali kaasamine

Tartu Teaduspark aitab firmadel ette valmistada riskikapitali kaasamist ja luua kontakti nii Eesti kui välismaiste riskikapitalistidega.

Investorvalmidus

  • Teaduspark korraldab riskikapitalialaseid seminare ja konverentse
  • Teaduspark teeb koostööd Connect Eestiga, mis oma tegevusega aitab tõsta firmade investorvalmidust. Mitmed Teaduspargi firmad on osalenud Connecti Hüppelaua programmis. Teaduspark on ka Connect Eesti asutaja.
  • Teaduspark oli Eestis esimesi organisatsioone, kes asus koostööd tegema rahvusvahelisi investorfoorumeid korraldava Seed Forum'iga ja saatma firmasid 1-2 päevastele investor pitch koolitustele. Teaduspargi firmad on esinenud investorfoorumitel Tallinnas, Riias ja Londonis.

Kontaktid

Teaduspark on Eesti Riskikapitali Assotsiatsiooni toetajaliige ja võimeline vahendama enamike Eesti riskikapitalistide kontakte.

Teaduspark on loonud kontaktid ka õigusbüroodega (Tark&Co, Luiga Mody Hääl Borenius, Sorainen, Glimstedt Straus & Partners), kes aitavad firmadel erinevate finantseerimistehingute, ühinemiste ja ülevõtmistega seotud lepinguid sõlmida. Samuti on Teaduspargil head kontaktid konsultatsioonifirmadega E&Y, PWC.

Teaduspark on loonud sidemed ka mitmete äriinglitega (Ahmed Moaffak, Toivo Annus, Juhan Kolk, Jaan Pillesaar, Andrei Korobeinik, Tadas Langaitis jt). Teaduspark otsib kontakti erainvestorite/äriinglitega, et pakkuda asukasfirmadele rohkem võimalusi väikesemahulise investeeringu (seemnekapitali) kaasamiseks. Erainvestoritel palume huvi korral võtta ühendust Toomas Nooremaga.

Lisainfo:

Toomas Noorem
juhatuse liige
toomas@teaduspark.ee
tel: +372 746 0512