KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Kontakt » TTP töötajad

TTP töötajad

Toomas Noorem juhatuse liige 746 0512 toomas.noorem@teaduspark.ee
Raimond Tamm juhatuse liige 515 4738 raimond.tamm@teaduspark.ee
Malle Tennisson juhiabi-personalijuht 738 3005 malle.tennisson@teaduspark.ee
Anne Raudsaar raamatupidaja 747 6877 anne.raudsaar@teaduspark.ee
Külli Purret projektide raamatupidaja 741 3245 kylli.purret@teaduspark.ee
Henri Hanson projektijuht 738 1027 henri.hanson@teaduspark.ee
Vaido Mikheim projektijuht 742 8725 vaido.mikheim@teaduspark.ee
Ingrid Hunt projektijuht 512 5298 ingrid.hunt@teaduspark.ee
Andrus Kurvits ärikonsultatsiooni valdkonna juht 512 6584 andrus.kurvits@teaduspark.ee
Liina Helstein ettevõtlussuhete spetsialist 5193 0991 liina.helstein@teaduspark.ee
Kadri Arrak ettevõtlussuhete spetsialist 515 6907 kadri.arrak@teaduspark.ee

Hooldusmeeskond

Ann Laube valvur
Andres Linnasmägi

majahaldur, rendib majas Riia 181A seminariruume

telefon: 505 9565

e-post: andres.linnasmagi@teaduspark.ee

Ülo Meitern remonditööline
Rosiine Pajus
valvur-koristaja
Aime Voode valvur


Lähemalt saate töötajatega tutvuda meie meeskonna alalehel.