Sündmused
Konverents: Baltic Dynamics 2010
Toimumiskoht: Reval Hotel Latvia, Elizabetes iela 55, Riia
Toimumisaeg: 15.09.2010 @ 10:00
Baltic Dynamics 2010 on rahvusvaheline konverents, mis toimub vaheldumisi Eestis, Lätis ja Leedus ning keskendub peamiselt innovatsiooni, ettevõtluse ja konkurentsivõimega seotud teemadele. Eelmisel aastal toimus konverents Vilniuses ja tõi kokku enam kui 250 eksperti üle kogu maailma.
Käesoleval aastal toimub konverents 15.-17. septembrini Riias, Reval Hotel Latvia konverentsikeskuses ja kannab pealkirja "Knowledge Flow in Innovation System: from Idea to Action".
Konverentsi teemad:
- Sustainable Development of Innovation System on National, Regional and Local level
- Education and Research as Components of Innovation System
- Technology Transfer as a Catalyst for Efficient Knowledge Flow from Knowledge Creators to Business
- Instruments to Support Added Value Production (Science/Technology Parks, Technology/Innovation Centres, Business Incubators, Technology Oriented Business Support Programmes, Science Communication, Financing Innovation, etc.)
- The Role of Cooperation (Associations, Networks, Clusters, etc.) in the Development of Innovation System
Ühtlasi toimub konverentsi ajal Teaduspargi osalusega europrojekti BSR Innoreg'i rahvusvaheline treeningmoodul
„Financing and Support for Start-up Companies". Lisainfo ja registreerimine projekti kodulehel.
Konverentsi töökeeleks on inglise keel!
Konverentsi koduleht: www.balticdynamics.com



