KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Sündmused

Sündmused

Ideede Teisipäev

Toimumiskoht: SPARK Demo, Narva mnt 3, Tartu
Toimumisaeg: 24.01.2017 @ 16:00

Tartu Teaduspark koostöös Tartu Ärinõuandlaga kutsub ettevõtete juhte uuele ürituste sarjale - "Ideede Teisipäev". 

See on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. 
Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ning mõtete vahetus nautides häid suupisteid ja jooki. 

Meie avaüritusel on ideede sütitajaks Emöke Sogenbits, Hanza Mechanics Tartu ASi juht, kelle edulood on paljudele tuntud ja olnud neile inspiratsiooniks. Millised on olnud suurettevõtte juhi ebaõnnestumised ja mida ta on neist õppinud? 24. jaanuaril on võimalik teada saada!

Üritusele saab registreerida järgneval lingil: https://goo.gl/forms/KFPx0fn2FgwPxRCL2 

Kohtumiseni 24. jaanuar kell 16:00 SPARK Demo keskuses, Narva mnt 3, Tartu.

Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine"  meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" raames.