KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Sündmused

Sündmused

"Ideede Teisipäev" Martin Arula, AS Toftan juht 7. märtsil

Toimumiskoht: SPARK Demo, Narva mnt 3, Tartu
Toimumisaeg: 07.03.2017 @ 16:00

"Ideede Teisipäev" on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. 

Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus nautides häid suupisteid ja jooki. 

Ürituse seekordne esineja on Martin Arula, Eesti suuruselt teise saeveski AS Toftan, juht. Tema pilk on tulevikku suunatud ja ta on teistest tihtipeale sammu või paar ees. Kas see on alati lihtne? Milliseid tõkkeid ja ebaõnnestusi on ta pidanud ületama? Ta räägib teemal: 
„Tootlikkus pole veel kõik, aga pikas perspektiivis on see peaaegu kõik" (Paul Krugman)


Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine: https://goo.gl/forms/Fy5gwBuIICpPtA5Z2 

Seminari toetab A. Le Coq ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" raames.