KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Sündmused

Sündmused

TÄIENDKOOLITUS TOOTMISINSENERIDELE/ TOOTMISSPETSIALISTIDELE

Toimumiskoht: Eesti Maaülikooli Tehnikainstituut aadressil Fr.R.Kreutzwaldi 56/1, Tartu
Toimumisaeg: 16.03.2017 @ 09:00

Tartu Ärinõuandla, Eesti Maaülikooli Tehnikainstituut, Tartu Teaduspark ja Protolab OÜ korraldavad praktilise tootmisteemalise koolituse Tartumaa metalli- ja elektroonikaettevõtete esindajatele. Koolitus on mõeldud eelkõige inseneridele ja tootmisjuhtidele.

Koolitus toimub ajaperioodil märts-mai 2017 kahe 2-päevase moodulina (neljapäev ja reede), millele lisandub 1-päevane moodul ettevõtete külastuste ja aruteluga. I moodul käsitleb tootmise ja lõiketöötluse temaatikat, II moodul keskendub mõõtmise ja kvaliteedikontrolliga seotud peatükkidele. Koolituse läbinud saavad tunnistuse. Koolituse, seminari töökeeleks on inglise keel.

I moodul (16.-17. märts, 2017): kaasaegne tootmine üldiselt ja lähemalt lõiketöötlemisest. Mooduli koolitajateks Professor Jan-Eric Ståhl* ja MSc. Daniel Johansson, Lundi Ülikoolist Rootsist (http://www.iprod.lth.se/english). Ülevaade seminari teemadest inglise keeles: Introduction to production development and global trends; Examples of sustainable production technologies and systems; Generic production cost model; Systematic Production Analysis; Integrated product development; Company integration with focus on the vertical axis (VIP); Economically based optimization; Production and statistical analysis; Integrated cost models with focus on metal cutting.

*Raamatusarja "Metal Cutting - Best Practices" kaasautor

 

II moodul (20.-21. aprill, 2017): kvaliteeditehnika ja tööstuslik metroloogia. Mooduli fookuses on geomeetrilise mõõtmestamise ja tolereerimise (GD&T) olemus. Vaadeldakse kasutamist nii joonisest arusaamise, kontrollimise kui projekteerimise seisukohtadest. Materjali kinnistamiseks toimetatakse kohapeal näidismõõtmised portatiivse koordinaatmõõtemasina - skänneriga. Koolitajateks insenerid Nikon Metrology Europe (http://www.nikonmetrology.com/en_EU) peakontorist Leuvenist, Belgiast.  

Koolitusprogrammi maksumus osaleja kohta** 80 eur, kui samast ettevõttest vähemalt 2 osalejat, siis on hind inimese kohta 60 eur.

** Osalustasu eest kaetakse koolitusel osalejate toitlustus- ja ruumirendikulud.

Koolitus toimub Eesti Maaülikooli Tehnikainstituudis aadressil Fr.R.Kreutzwaldi 56/1, Tartu 51014.

Registreerumiseks vaja täita ankeet, mille saab allpool toodud kontaktisiku käest.

 

Täiendav info ja kontakt:

Elo Spoolstra (Mets), Tartu Ärinõuandla

e-mail: elo@tartu.bas.ee, Tel: +372 511 3932

 

Ingrid Hunt, Tartu Teaduspark ingrid.hunt@teaduspark.ee