KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Sündmused

Sündmused

Ideede Teisipäev – Anti Orav

Toimumiskoht: SPARK Demo, Narva mnt 3, Tartu
Toimumisaeg: 11.04.2017 @ 16:00

"Ideede Teisipäev" koostöös "Juhilt Juhile" kutsuvad Teid valdkondade ülesele kohtumisõhtule. Ettevõttete juhtidel on mõnusas õhkkonnas võimalik kuulata inspireerivat ettekannet, jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. 

Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas mõnus keskustelu nautides häid suupisteid ja jooki. 

Seekordse ürituse esineja on Anti Orav, kes räägib oma kogemustest erinevates tootmisettevõtetes ning juhtimise edendamisest mentorluse ja coachingu meetodite rakendamise kaudu.

Anti Orav on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, EBS'i (Estonian Business School) ning täiendanud end mitmetes rahvusvahelistes arenguprogrammides. Ta omab 20 aastast töökogemust AS Põltsamaa Felix juhtimisest ning tegutsemisest OÜ Balti Juhtimiskonverentsid partnerina. Täna tegutseb ta Pipelife Eesti AS tegevjuhina.

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreeriminehttps://goo.gl/forms/ZRlMr1BML9y54fT73 

Seminari toetab A. Le Coq ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" raames.