KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Sündmused

Sündmused

Ideede Teisipäev hooaja avaüritus

Toimumiskoht: SPARK Demo, Narva mnt 3, Tartu
Toimumisaeg: 05.09.2017 @ 16:00

Tartu Teaduspark koostöös Tartu Ärinõuandlaga jätkab uue hooga ürituste sarja "Ideede Teisipäev", mida tuleval hooajal on plaanis läbi viia iga kuu esimesel teisipäeval. 

Tegemist on valdkondade ülese kohtumisõhtuga juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja joogipoolist.

Hooaja avaüritusel on kõnelejaks Kaur Andresson, Enics Group'i asepresident protsesside arenduse alal, kes jagab kogemusi teemadel Industry 4.0 ja Internet of Things (IoT). Enics Group on tänu tootmise digitaliseerimisele kokku hoidnud miljoneid eurosid, kuid see protsess pole olnud lihtne ja karideta. Kaur räägibki nii headest kui halbadest kogemustest.

Juba 5. septembril on võimalik kuulata Kauri inspireerivat ettekannet!

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreeriminehttps://goo.gl/forms/JsxxwLatIzy9H4Xu1 

PS. Märgi oma kalendrisse ka järgmised "Ideede Teisipäeva" toimumise kuupäevad: 3. oktoober (rääkima tuleb puidu rafineerimistehasest Aadu Polli), 7.november, 9. jaanuar 2018, 6. veebruar 2018, 6. märts 2018 ja 3. aprill 2018.

Seminari toetab A. Le Coq ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" raames.