KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Sündmused

Sündmused

23. novembril toimub Eesti-Läti 4. koostöökonverents

Toimumiskoht: Riga, Latvia
Toimumisaeg: 23.11.2017 @ 12:08

23. novembril toimub Riias juba neljandat korda Eesti-Läti koostöökonverents "Simplicity, Purity, Positivity - EstLat Tourism trends forecast", mille korraldavad Eesti ja Läti saatkonnad ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Läti Kaubandus-Tööstuskoda. Konverentsile on oodatud ettevõtjad ja sihtkohtade turismiedendajad, et Lõuna-Eestis hiljuti korda saadetud suurprojektid oma ettevõtte või sihtkoha pakkumise ja turundusega siduda.

Selle aasta konverents on tervikuna pühendatud turismile, nii Eesti kui ka Läti jaoks olulisele majandusharule. Konverentsil tutvustavad end ja jagavad materjale kõigi projektide esindajad. Kõrgetasemelisel üritusel on kohal peale kõigi projektide esindajate, saatkondade ja ettevõtlusorganisatsioonide ka mõlema riigi televisioonid jm press.

„Sihtkohaturunduses on tehtud ära palju piiri- ja valdadeülest koostööd. On oluline, et need projektid muutuksid n-ö kõigi omaks ning aitaksid kaasa iga turismiettevõtja pakkumiste turundamisele. Olgu tegu toidutee või mööda rannikut kulgeva mõnusa rattamatkaga, see on külastajale igal juhul lisaväärtus, mille väljahõikamine eri turismipakkumiste raames toob kasu kõigile," ütles konverentsi Läti-poolne korraldaja, Eesti Kaubanduskoja Läti esindaja Hele Lõhmus. „Teiste seas on väga oodatud uusi tooteid oma nimekirja lisama ka reisibüroode esindajad ja incentive-tuuride korraldajad," lisas ta.

Konverentsile organiseerib ühist väljasõitu SA Lõuna-Eesti Turism koostöös Tartu Teaduspargiga ning see on tasuta.

Huvilistel palutakse ühendust võtta SA Lõuna-Eesti Turism esindajaga (Ene Reedi, tel 372 503 7044, ene@southestonia.ee).

Lisainfo: http://www.delbi.eu/events/estlat-forum-2017