KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Uudised

Uudised

Äriideede konkursi „Tiiger 2010“ esimene voor kujunes edukaks

Tartu Teaduspargi Inkubatsioonikeskuse poolt aasta alguses välja kuulutatud äriideede konkursi „Tiiger 2010" esimese vooru käigus esitati hindamiseks 21 erinevat ideed ettevõtlusega alustamiseks.

Jaanuari esimeses pooles alanud ja 15. veebruaril lõppenud avavooru käigus konkursile laekunud avaldustest sõelutakse hindamiste ja vestluste käigus välja kõige suurema potentsiaaliga ideed, mille arendamine toimivateks äriplaanideks leiab aset kuuekuulises eelinkubatsiooniprotsessis.

"Hea meel on tõdeda, et huvi konkursi vastu on olnud suur, uuenduslikke tehnoloogiapõhiseid lahendusi soovitakse ettevõtluse alustamisel üha rohkem kasutada ning et innovatsiooni nähakse ettevõtte konkurentsieelise tagajana," ütles Tiit Urva, inkubatsioonikeskuse projektijuht.

"Positiivne on olnud konkursil osalejate julgus pakkuda välja väga erinevaid, nutikaid ja lennukaid ideid, millele toetudes on võimalik luua kiiresti arenevaid ettevõtteid."

Ideid on hakatud juba ka realiseerima. Esimesed uute tehniliste lahenduste tooteks vormijad on asunud tegutsema Inkubatsioonikeskuse ruumidesse. Reaalseid tulemusi võib nende tööst näha loodetavasti juba poole aasta pärast.

Kõigile, kes oma ideid sel korral veel ei esitanud, soovitame mõtteid koguda ja saata need meile juba kevadel aset leidva äriideede konkursi „Tiiger 2010" teise vooru raames.

Rohkem infot:


Tõnis Pechter
Projektijuht
SA Tartu Teaduspark
Telefon: 763 5332
E-post: tonis@teaduspark.ee

 

Tagasi nimekirja