KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Uudised

Uudised

Meedium Marketing on Google'i ametlik partner

Tartu Teaduspargis tegutsev ettevõte Meedium Marketing OÜ sai oktoobri alguses Google Inc ametlikuks partneriks.  Täpsemalt puudutab partnerlus Google’i reklaamiprogrammi Adwords.

Google’i poolt pakutav klikipõhine internetireklaam on turunduse revolutsioon, mis pakub võimalust reklaamida toodet või teenust konkreetsele sihtgrupile kindlaksmääratud asukohas.

„Ehkki Adwords’i reklaami korraldamine on proovitud teha kättesaadavaks igale eraisikule ja ettevõttele, sisaldab see endas palju nüansse, mis määravad reklaami edukuse. Meedium suudab kampaaniat korraldada palju soodsamalt ja efektiivsemalt,“ ütles Meedium Marketing kaasasutaja Fred Koppel.

Adwords’i koolitusprogrammi läbimine ja „Google Certified Partner“ sertifikaadi kinnitamine on ettevõtte Adwords’i spetsialisti Siim Raidma hinnangul olnud eesmärgiks Adwords osakonna loomisest alates. „Meie spetsialistid aitavad välja valida kõige asjakohasemad märksõnad, koostada efektiivsed reklaamitekstid ning analüüsida kampaaniate tulemusi. Ametliku edasimüüjana saame anda ka hulgaliselt soodustusi,“ lisas Raidma.

Tartu Teaduspargi dierktor Toomas Noorem ütles: „Võib tõdeda vaid heameelt, et üks Eesti kolmest Google’i partnerist asub Tartu Teaduspargis.“

OÜ Meedium Marketing on 2009. aasta alguses asutatud Eesti internetiturunduse ettevõte, mille põhifookus keskendub otsingumootoriturundusele. Ettevõtte poolt pakutavate teenuste osas on veebilehtede otsingumootoritele optimeerimine, CPC-kampaaniate korraldamine ja sotsiaalmeedia kampaaniate korraldamine.

Lisainfo:

Fred Koppel
fred.koppel@meedium.ee
tel +372 5818 3965
http://bit.ly/meedium-google

Loe uudist "Tartu ettevõte sai Google'i partneriks" ka Tartu Postimehest.

Tagasi nimekirja