KKK

Sisujuht

Liitu meie uudiskirjaga

  • Alustavale ettevõtjale
  • Tegutsevale ettevõtjale
  • Investorile

Tartu Teaduspark » Uudised

Uudised

Kutse eluteaduste võrgustikuüritusele Tartu Biotehnoloogia Pargis 17. veebruaril

Tartu Biotehnoloogia Park kutsub eluteaduste võrgustikuüritusele Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis reedel, 17. veebruaril algusega kell 13.00.

Eluteaduste võrgustikuüritus on suunatud nii eluteaduste valdkonna tegutsevatele kui ka tulevastele ettevõtjatele, teadusarendustöötajatele ja inkubatsiooniettevõtetele. Üritus on kokku kutsutud selleks, et tutvustada kohalikku ettevõtlus- ja tugikeskkonda, arutleda aktuaalsete teemade üle ja otsida koostöövõimalusi. Eluteaduste võrgustikuüritus on koht, kus saab vabamas õhkkonnas kuulata erinevaid ettekandeid, saada teada, mis on sektoris toimumas ja kuidas saaks paremini sektorisisest koostööd korraldada.

17. veebruaril toimuval esmaüritusel on kavas tutvustada eluteaduste ettevõtlussektori trende (Sven Parkel Tartu Ülikoolist) ja saada paremini tuttavaks sektori esindajatega, nende poolt sõnastatud vajadustega ja koostöövõimalustega.

Planeeritud kava 17. veebruaril kella 13-15 on järgnev:

13.00 -13.15 kogunemine ja tervitussõnad;

13.15- 13.45 tutvustusring;

13.45 - 14.30 Sven Parkel ettekandega Eluteaduste ettevõtlusest;

14.30 - 15.00 Avatud diskussioon: huvitavad teemad, esindatavad huvid (mida soovitakse edaspidi sellistest kohtumistest kuulda), kaasatavad organisatsioonid jne.

Päev jätkub mentorklubiõhtuga.

Juhul, kui pakub huvi, siis ole hea ja anna mulle märku e-maili piia@biopark.ee

 

 

Tagasi nimekirja